دانلود Corel DVD MovieFactory Pro v7.0 ساخت دی وی دی فیلم

ساخت وبلاگ
چکیده : کمپانی Corel امروزه یکی از تاثیر گذارترین شرکت های چندرسانه ای و گرافیکی است که با ارائه نرم افزارها... با عنوان : دانلود Corel DVD MovieFactory Pro v7.0 ساخت دی وی دی فیلم بخوانید :
دانلود Corel DVD MovieFactory Pro v7.0 ساخت دی وی دی فیلم

کمپانی Corel امروزه یکی از تاثیر گذارترین شرکت های چندرسانه ای و گرافیکی است که با ارائه نرم افزارهای کاربردی و البته مهندسی حرفه ای کاربران را در ارائه نتایج با کیفیت یاری می دهد. این شرکت قدرتمند که در طول چند سال گذشته با خرید شرکت های کوچک دیگر توانسته قدرتمندتر به پیش رود در زمینه های گوناگون نرم افزارهایی را تولید و عرضه می کند. Corel DVD MovieFactory Pro یکی از همین نرم افزارهای قدرتمند است که برای رایت و ساخت فیلم با کیفیت بالا به همراه منو از آن بهره برد. نرم افزاری قدرتمند و کامل که امکانات فراوانی در زمینه ساخت دی وی دی فیلم دارد. رایت انواع دی وی دی و نسل بعدی دیسک های نوری یعنی Blu-ray اولین و مهم ترین خصوصیتی است که در همان نگاه اول هم می توان آن را مشاهده کرد اما قابلیت هایی نظیر Capture فیلم ها ، ویرایش ساده آن ها و یا ساخت اسلایدشو از تصاویر و در نهایت رایت برروی لوح فشرده از جمله مهم ترین خصوصیاتی هستند که در این ابزار قدرتمند دیده می شوند.
به سبب واسط کاربری ساده ای که برای نرم افزار تعبیه شده دسترسی با تمامی گزینه ها فوق العاده ساده و آسان است و تنها چند دقیقه لازم است تا مبتدی ترین کاربران هم بتوانند و همه قسمت های Corel DVD MovieFactory Pro آشنایی پیدا کنند. سازگاری با فرمت های رایج در زمینه های گوناگون هم نکته قابل توجهی است که بسیاری از کاربران به آن توجه ویژه ای دارند.


قابلیت های کلیدی نرم افزار Corel DVD MovieFactory Pro v7.0:
- رایت انواع دی وی دی ها و Blu-ray به همراه منو
- ساخت دیسک اسلایدشو از تصاویر به همراه موزیک
- وجود طرح های آماده فوق العاده جذاب و با کیفیت
- ساخت فیلم با ترکیب فیلم ها و عکس ها
- امکان Capture فیلم ها از انواع ورودی ها
- رایت لوح های فشرده به شکل های مختلف
- استخراج فایل های صوتی از انواع لوح های فشرده
- کپی فیلم های موجود در دی وی دی ها
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ......
نویسنده : ali taheri بازدید : 39 تاريخ : دوشنبه 5 تير 1391 ساعت: 21:00